Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 01:12 Bu haber 700 kez okundu
 
Oysa "Her çocuk masum ve günahsız doğar"
 
 
Yahudilik Ve Hrıstiyanlık Haberi


Muhabir yahudi çocuğuna soruyor : "Tankın içindeyken neyi hayal ettin" ve çocuk cevap veriyor "Arapları öldürmeyi!!!"...

Resimde görmüş olduğunuz çocuklar yahudi çocukları.. Yer askeri bir bölge, silah eğitimi ve askeri taktikler veriliyor..

Çocuklarını ilerde kan emici birer canavar haline getirmek için bir çocuk gibi değil, bir katil gibi eğitiyorlar..

Her çocuk masum ve günahsız doğar, fakat Ailenin ve çevrenin ona aşılamış olduğu kavramlar dahilinde kişiliği şekillenir.

Yahudilerin çocuklarına aşıladıkları ilk üç kavram ;

"KİBİR - NEFRET & IRKCILIK" tır...

Bu nedenledir ki her yahudi çocuğu büyüdüğünde tarihe "Beyrut kasabı" olarak geçen Ariel Şaron gibi birer canavar haline dönüşüyor...

Kısacası İsrail, ilerde ölüm makinesi haline gelecek olan, merhametsiz, bencil, narsist, kendi ve ırkı dışındaki insanlara kin ve nefret dolu dünyanın başına bela olacak çocuklar yetiştiriyor..!!
 

Gülsüm Erdemli

Kaynak: Editör:
 
 
 
Etiketler: Oysa, "Her, çocuk, masum, ve, günahsız, doğar",
Haber Videosu
Yorumlar
Orjinal İslam Yazarları
Misafir Kalemler
ASR'A DÜŞEN SÖZLER
Namus KUR´AN´DIR!! Namussuzluğa SÜKUT Namussuzluktandır!!


HİKMET/HADİS
İbnu Mes'ud (radıyallahu anh) buyurmuşlardır: "Kim üzerinde Muhammed (aleyhissalatü vesselam)'in mührü bulunan sahifeyi görmek isterse şu ayetleri okusun: "De ki: "Gelin size Rabbinizin haram kıldığı şeyleri söyleyeyim. O'na hiçbir şeyi ortak koşmayın, anaya babaya iyilik yapın. Yoksulluk korkusuyla çocuklarınızı öldürmeyin. -sizin ve onların rızkını veren biziz- Gizli ve açık kötülüklere yaklaşmayın, Allah'ın haram kıldığı cana haksız yere kıymayın. Allah bunları size düşünesiniz diye buyurmaktadır. Yetim malına, ergenlik çağına erişene kadar en iyi şeklin dışında yaklaşmayın; ölçüyü ve tartıyı doğru yapın. Biz kimseye ancak gücünün yeteceği kadar yükleriz. Konuştuğunuz vakit -akraba bile olsa- sözünüzde adil olun. Allah'ın ahdini yerine getirin. Allah size bunları öğüt almanız için buyurmaktadır" (En'am 151-153)." Tirmizi, Tefsir, En'am, (3072)


Tarihe Göre Ara
Orjinal İslam Arşivi

dizin

,