Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 01:12 Bu haber 524 kez okundu
 
Oysa "Her çocuk masum ve günahsız doğar"
 
 
Yahudilik Ve Hrıstiyanlık Haberi


Muhabir yahudi çocuğuna soruyor : "Tankın içindeyken neyi hayal ettin" ve çocuk cevap veriyor "Arapları öldürmeyi!!!"...

Resimde görmüş olduğunuz çocuklar yahudi çocukları.. Yer askeri bir bölge, silah eğitimi ve askeri taktikler veriliyor..

Çocuklarını ilerde kan emici birer canavar haline getirmek için bir çocuk gibi değil, bir katil gibi eğitiyorlar..

Her çocuk masum ve günahsız doğar, fakat Ailenin ve çevrenin ona aşılamış olduğu kavramlar dahilinde kişiliği şekillenir.

Yahudilerin çocuklarına aşıladıkları ilk üç kavram ;

"KİBİR - NEFRET & IRKCILIK" tır...

Bu nedenledir ki her yahudi çocuğu büyüdüğünde tarihe "Beyrut kasabı" olarak geçen Ariel Şaron gibi birer canavar haline dönüşüyor...

Kısacası İsrail, ilerde ölüm makinesi haline gelecek olan, merhametsiz, bencil, narsist, kendi ve ırkı dışındaki insanlara kin ve nefret dolu dünyanın başına bela olacak çocuklar yetiştiriyor..!!
 

Gülsüm Erdemli

Kaynak: Editör:
 
 
 
Etiketler: Oysa, "Her, çocuk, masum, ve, günahsız, doğar",
Haber Videosu
Yorumlar
Orjinal İslam Yazarları
Misafir Kalemler
ASR'A DÜŞEN SÖZLER
Değer verdiklerin arasında Değersiz metalar olmasın, Samiriyi Samiri yapan Metaya verdiği değerdi...!!


HİKMET/HADİS
Said İbnu'l-As (radıyallahu anh) anlatıyor: Hz. Peygamber (aleyhissalatü vesselam) buyurdu ki: "Bir baba çocuğuna güzel ahlaktan daha üstün bir miras bırakamaz." { Tirmizi, Birr 33, (1953). } Yine Tirmizi'de, Cabir İbnu Semure'den gelen bir başka rivayette, Resulullah (aleyhissalatü vesselam) şöyle buyurur: "Kişinin çocuğunu bir kerecik terbiye etmesi, onun için bir Sa' miktarında yiyecek tasadduk etmesinden daha hayırlıdır."


Tarihe Göre Ara
Orjinal İslam Arşivi

dizin

,