Haber Detayı
29 Ocak 2019 - Salı 03:58 Bu haber 309 kez okundu
 
Yahudi Gençliğin Eğitim Kampı!
 
 
Siyonizm Haberi"B'NAI B'RITH" (Ahitin çocuklarının bağımsız teşkilatı) Dünyadaki en eski Yahudi hizmet organizasyonudur bu..  ABD'nin New York şehrinde Henry Jones ve diğer 11 kişi tarafından 13 Ekim 1843 tarihinde kurulmuştur.New York'ta resmilestirilen bu örgütün temel amacı, Siyonizmin dünya çapındaki menfaalerini sağlamaktır.
 

"B'NAI B'RITH" 1938'de, dört önemli Yahudi organizasyonunun taktiklerini, savunma planlarını hazırlayan Genel Yahudi Kurultayını olusturdu..Daha sonraki faaliyetlerini çogaltan örgüt, B'nai B'rith Dergisi, Aylık Ulusal Yahudi Dergisi, B'nai B'rith Haberleri gibi yayınlarla tüm ülkelerde Siyonizm propagandası yapmaya basladı. Yahudi gençler için Dinsel & Irkcı egitim yapan merkezler meydana getirdi. Bunlardan en önemlisi olan 'Aleph Zadik Aleph' adlı teskilat vasıtasıyla 13-21 yas gruplarına siyonizm düsüncesini empoze etti.
 

"B'NAI B'RITH" üyeleri sadece kendilerinin girebildigi 'loca' adını verdikleri yerlerde toplanırlar. Aynı masonlarda oldugu gibi önemli kararlar loca baskanlarının bir araya geldigi ' Süprem Konsey' toplantılarında alınır.
 

 

Böylece örgüt bütün Yahudilerin ve özellikle Israil'in çalışmalarından ve karsılaştıkları problemlerden anında haberdar olur. Britannica Ansiklopedisi "B'NAI B'RITH" konusunda şunları yazıyor:
 

"B'NAI B'RITH, Birlesmis Milletler'de yer alan çok sayıda üyesiyle Yahudi organizasyonlarının koordine edildigi bir merkez olarak bilinir. Israil'in menfaatleri ve yahudilerin genel meselelerinin halli için ülke liderleriyle iletisim kurar.Nitekim II.Dünya Savaşı sırasında organizasyon baskanı Henry Mosky, 1942 'de Alman Yahudisi Nahum Goldman, Israil Cumhurbaskanı Weizman ve siyonist lider Wise ile gizli plan yaptılar ve Amerika'nin siyonizmi açık desteklemesi kararını aldılar." (Edward Tiunan, The Lobby, sf.23)
 

Aynı zamanda Birlesmis Milletler'de en önemli noktalarda bulunan üyeleri sayesinde uluslararası kararları istedigi sekilde yönlendirir, İletisim kurulan bu liderlerin kimler oldugunu tahmin etmek güç degil.Tüm ülkelerde kolu olan
 

"B'NAI B'RITH" her siyonist örgüt gibi onu sevimli gösterecek, faaliyetlerine paravan teskil edecek hizmet ve yardım çalışmaları yapar. Türkiye'deki "B'NAI B'RITH" teskilatının adı da Fakirleri Koruma Derneği'dir. Bütün üyeleri Yahudi olan dernege Yahudi cemaatinin sadece en seçkinleri kabul edilir. Dikkat!  Siyonist teşkilat "B'NAI B'RITH" Türkiye'de "Fakirleri Koruma Derneği" adı altında faaliyetlerini sürdürüyor. "B'NAI B'RITH" bütün dünyada paravan dernekler, kulüpler, vakıflar, hayır kurumları adı altında faaliyetlerini gizli olarak sürdürür. Kapısında gizli kameraları ile "B'NAI B'RITH"'in Türkiye subesi "FAKIRLERİ KORUMA DERNEĞI"...
 

Gülsüm Erdemli
 

Kaynak: Editör:
 
 
 
Etiketler: Yahudi, Gençliğin, Eğitim, Kampı!,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
Siyonist Yahudiler ve “İğneli Fıçı”
Şeytanın Askerleri / HİZMETkârları -11-
Şeytanın Askerleri / HİZMETkârları -10-
Şeytanın Askerleri / HİZMETkârları -9-
Şeytanın Askerleri / HİZMETkârları -8-
Şeytanın Askerleri / HİZMETkârları -7-
Yeni Dünya Düzeni
Şeytanın Askerleri / HİZMETkârları -6-
Fatıma'nın El'i
Çizgi Filmler Ve Subliminal Mesajlar -2-
Çizgi Filmler Ve Subliminal Mesajlar -1-
Mickey Mouse Club
2007...Irak Ve Demokrasi (!)
Şişirilmiş Kahramanlar & Korkular
Şeytanın Askerleri / HİZMETkârları -5-
Necmettin Erbakan Ve Siyonizm
Şeytanın Askerleri / HİZMETkârları -4-
Siyonist Basının Oyunları
Cüce Güç(!ler...
Şeytanın Askerleri / HİZMETkârları -3-
Siyonizm & Bolşevik Rus İhtilali
Karl Marx Ateist Değil Satanist'ti
"Türk"cülük Ve "Kürtcü"lük
Lady Gaga Ve İlluminati
Bulunmaz Hint Kumaşı
Küresel Şeytanizm 15.Bölüm
Küresel Şeytanizm 14.Bölüm
Küresel Şeytanizm 13.Bölüm
Küresel Şeytanizm 12.Bölüm
Kaz Gelen Yerden Tavuk Esirgenmez
Karanlık Yüzler Gizli Planlar (Şeytan Kardeşler)
Böl - Parçala Ve Yut..
İsrail Ve Katliam Tablosu
ABD’nin Kapkaranlık Tarihi
Yalancı Tanıklık: "Nayirah Tanıklığı"
Bir"LEŞ"en Milletler Ve İşbirlikcileri
Siyonizm Ve Türkiye
Sinsi Proje:
Siyonizmin Demirden Duvar Doktrini...
İsrail'in İslam Mesajlı Tehditkar Propagandası
Kara Bilim Ve Kara Projeler..
Küresel Şeytanizm 11.Bölüm
Küresel Şeytanizm 10.Bölüm
Küresel Şeytanizm 9.Bölüm
Zulm'ün Rengi "SAARTJİE BAARTMAN"
Küresel Şeytanizm 8.Bölüm
Siyonizm ve Zenci düşmanlığı (Kölelik)
Küresel Şeytanizm 7.Bölüm
Küresel Sermayenin Başındaki Sürüngen!
Küresel Şeytanizm 6.Bölüm
Habis Proje: "TOG" Genç Kadın Fonu
Medya Ve Siyonizm
Küresel Şeytanizm 5.Bölüm
Küresel Şeytanizm 4.Bölüm
Zirve'den darağacına
Küresel Şeytanizm 3.Bölüm
Siyonizm'in Kuklası "ADOLF HİTLER"
Küresel Şeytanizm 2.Bölüm
Siyonizmin Finansörü "ROTHSCHİLLER"
Şeytanın Askerleri / HİZMETkârları -1-
Küresel Şeytanizm 1.Bölüm
Orjinal İslam Yazarları
Misafir Kalemler
ASR'A DÜŞEN SÖZLER
Nafile Yaşayanlar,Nafile İşlerle Yaşayıp Nafile Şekilde de Ölmeye Mahkumdurlar! İlim ögrenmek Farzdır!.İlmi aktarmak- amel etmek de Farzdır!! Aklı olan farzdan alacağı sevabın nafileden daha çok olduğunu hemen bilirde kärli is yapar!! İlim ögrenseydik "NAFILE BIR ÜMMET" olmazdık elbet... Bu nafile hallerden kurtulmadikca bu ümmetten ne köy olur ne kasaba!! Düsler ülkesine dair degil, İslam dünyasına dair ufkumuzu acmadıkca,, ne bizim nafile islerimiz biter,, ne de biz o dünyayı degistiren ümmet vasfına haiz olabiliriz... SONUÇ MU?!: “Görüp anlamadın mı ki Allah gökleri ve yeri, hikmetle ve ciddî bir maksat için yaratmıştır. Eğer dilerse sizi ortadan kaldırıp yepyeni bir halk getirir. Allah'a göre bu, sözü edilecek bir şey değildir.” (İbrahim/19-20) “Eğer topyekün seferber olmazsanız, Allah sizi acı bir azaba uğratır ve sizin yerinize başka bir topluluk getirir" ( Tevbe/39) YANİ ALLAH BAŞKA BIR KAVİM GETİRİR OLUR BITER!! SORU ŞU!!: Nafile miyiz! Degil miyiz! Ufkumuz ne? Bu gemi kırk delikle nereye gider?..


HİKMET/HADİS
en-Nu'man İbnu Beşir (radıyallahu anh) anlatıyor: "Ben Resulullah (aleyhissalatü vesselam)'ın minberinin yanında idim. Bir adam: -"Ben Müslüman olduktan sonra başka bir amelde bulunmamış olmama kıymet vermem, ancak hacılara su dağıtmam hariç" dedi. Bir diğeri: -"Ben de Müslüman olduktan sonra başka bir iş yapmamış olmama ehemmiyet vermem, ancak Mescid-i Haram'ı imar edip bakımını yapmam hariç" dedi. Bir üçüncüsü de: -"Allah yolunda cihad, söylediklerinizden daha üstün bir ameldir" dedi. Hz. Ömer (radıyallahu anh) onlara müdahale ederek konuşmalarını menetti ve: "Resulullah (aleyhissalatü vesselam)'ın minberinin yanında sesinizi yükseltmeyin, bugün cumadır. Namazı kılınca ben huzura girer, ihtilaf ettiğiniz hususu sorarım" dedi. Arkadan Cenab-ı Hakk şu ayeti indirdi: "Hacca gelenlere su vermeyi, Mescid-i Haram'ı onarmayı Allah'a ve ahiret gününe inananla, Allah yolunda cihad edenle bir mi tuttunuz? Allah katında bir olmazlar, Allah zulmeden milleti doğru yola eriştirmez. İnanan, hicret eden ve Allah yolunda mallarıyla, canlarıyla cihad eden kimselere Allah katında en büyük dereceler vardır. işte kurtulanlar onlardır" (Tevbe, 19-20)." { Müslim, İmare 111, (1879). }


Tarihe Göre Ara
Orjinal İslam Arşivi

dizin

,